Zvukový záznam z jednání zastupitelstva na světle božím

Na webu PVnovinky.cz se objevil kompletní zvukový záznam z jednání prostějovského zastupitelstva http://pvnovinky.cz/zpravy/14103-nestihli-jste-dnesni-zastupitelstvo-stahnete-si-ho . O kompletní zveřejnění jednání krajského zastupitelstva už bylo „politicky“ rozhodnuto http://pvnovinky.cz/zpravy/14026-audiozaznamy-z-jednani-krajskych-zastupitelu-budou-nove-na-internetu a jen u nás jsme opět pomalí Hanáci.

Jen pro ilustraci problému otevírání jednání zastupitelů veřejnosti ukáži, jak nám to dlooooooooooho trvá a zatím jinde nás dáááááááávno předbíhají:

V roce 2004 jsem o zveřejnění zvukového záznamu žádal poprvé. Doklad o žádosti je zde www.pavelbursa.cz/pb_cz_soubory/uvod_soubory/pb_soubory/infoo.htm . V tu dobu jsem zvukový záznam chtěl dát vypálit na CD a zpřístupnit na informačním středisku radnice.

V roce 2006 jsem už do toho chtěl zapojit internet a zpřístupnit zvukový záznam všem. Doklad o žádosti je zde www.pavelbursa.cz/pb_cz_soubory/uvod_soubory/pb_soubory/info.htm .

Je duben 2014, jinde už dávají jednání video on-line přenos na internet a jen u nás doklad o tom, co kdo vlastně na zastupitelstvu řekl, musí obstarávat novináři a ne sami politici :( .