Výsledky měření stacionárními radary za měsíc listopad 2009

Další měsíc v řadě měření stále ukazuje na pozitivní trend v počtu přestupků. Počet zachycených přestupků klesl na číslo 2171 – na nejnižší úroveň v historii.

Ukazuje se ALÉ TAKÉ, že u řady míst se křivka poklesu přestupků zastavila… Prostě jen radary na přestupky nestačí a snad si toho vlivné osoby všimnou a doplní se riziková místa nejen o stávající „mýtné za přestupky“, ale třeba i dalším stavebním řešením.

Lze tedy pozorovat už spíše i to, že přestupky nejsou dělány už z viny nevěnování se provozu a nesledování značek, ale dostáváme se prostě na statistickou úroveň, kdy prostě řidič udělá chybu. Vemte v potaz, že jde u těch míst měření o místa s řádově vyšší frekvencí, než je 8000 aut denně!!

To by dříve čert na koze jezdil, než by se tam dosáhl stav 0 přestupků.

Pozitivní data jsou z ulice Dolní – tam bezesporu na snížení počtu přestupků má vliv výstavba nových přechodových ostrůvků, kde dochází k přerušení dlóóóóóóóóóóóúhééééééééééééééééé ulice stavební úpravou.  Ať je tento postup vodítkem i pro další ulice – zejména Vrahovické a Brněnské.

Rozbor po jednotlivých místech měření v porovnání řadou měření v měsíci PROSINEC 2008 x ČERVEN 2009 x ČERVENEC 2009 x SRPEN 2009 x ZÁŘÍ 2009 x ŘÍJEN 2009 x LISTOPAD 2009 je uveden v tabulkách a grafu zde .

Příspěvek byl publikován v rubrice Radary v Prostějově se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>