Malý krůček pro měú, snad velký pro lidi, ale anketa to ještě není …

Už by se snad mohlo zdát, že se pomalu blýská na lepší časy ve využití internetu … Ale zatím to tak není.

To se jen radnice na městském webu rozhodla zeptat na svých stránkých občanů, jaký film by chtěli vidět v rámci Prostějovského léta, případně jaký je jejich názor na zóny s omezenou rychlostí s 30 km s vobou ANO x NE.

Ale ono je to takové nedotažené … Odpovědět se dá ale pouze buď zasláním mailu či zavoláním na městskou linku , která je zaplaťpánbůh zdarma.

Co ale chybí k dokonalosti?

Klasická internetová anketa, která by ihned ukázala, jak si film ve skutečnosti stojí či zavedení nějakého toho diskusního fóra, kde by lidi k lehce nezávaznému a populistickému ANO x NE řekli i případné PROČ…

Ta diskuse k té anketě by se vážně hodila ...

Příspěvek byl publikován v rubrice Řízení města se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Malý krůček pro měú, snad velký pro lidi, ale anketa to ještě není …

  1. Máte úplnou pravdu, hned když jsem stránku nadepsanou „Anketa“ otevřel, zcela automaticky jsem začal myší rejdit nad možnými odpověďmi – a když se neobjevila klikací „pacička“, teprve jsem si uvědomil, že jsem v Prostějově.
    O diskusi ani nemluvím, jenže to by se třeba páni radní dozvěděli, že v okolí Koupelek lidi víc potřebují stabilní dodávku elektrické energie nebo chodník u nových domů a zastávky na Krasické ulici – než nějaké zóny s omezenou rychlostí (vzpomeňme na snahu zavést zde jednosměrky). A možná by dokonce někdo napsal, že je dopravu (včetně parkování) ve městě třeba řešit komplexně. No a to by se asi na radnici moc nelíbilo, protože by to bylo hodně práce (kterou žádná radarová firma jen tak do autu neuhraje).
    Mimochodem – jsem zvědav, jak to dopadne s tím slavným Strategickým plánem, mám obavy, že jsme je zavalili tolika náměty, že to nejspíš raději nechají potichu zdechnout, nemáte ten pocit?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>