Výsledky měření stacionárními radary za 04/2010

Začalo být konečně hezky, provoz zhoustl a plně se projevil i nácvak na vnitřním okruhu způsobený uzavírkou jedné z klíčových městských křižovatek na Petrském náměstí.

Plně se ukazuje, že DLOUHODOBĚ máme problém s 2 místy :

1. je kadibudka na Kojetínské ( k té se vyjádřím v samostatném článku ) – opět podíl 36% na všech přestupcích
2. je ulice Brněnská – podíl na přestupcích činil v dubnu 16 %

Co tím chci říci? Že ta 2 místa dělají více jak polovinu všech evidovaných přestupků !!!

Tedy zde platí , že 2 jsou > jak 9 . Ano, je to tak … :) .

V tomto měsíci vyskočila v pořadí přestupků výrazněji i další 2 místa – místo měření Rejskova x Vápenice a Vápenice x Kostelecká . To lze plně připsat přeplněnému městskému okruhu, neboť nejvyšší podíl přestupků zde činil průjezd na červenou. ( asi řidičům tekly nervy a chtěli to stihnout stůj co stůj).

Rozbor po jednotlivých místech měření v porovnání řadou měření v měsíci PROSINEC 2008 x ČERVEN 2009 až do DUBNA 2010 je uveden v tabulkách a grafu zde .

Jak si v porovnání v procentech počtu přestupků vedou jednotlivá místa najdete zde :

Přestupky vyjádřené v procentech

Aktualizovaná statistika ohledně výběru pokut na účet města je uvedena zde – povšimněte si katastrofální neúčinnosti výběru pokut .

Příspěvek byl publikován v rubrice Radary v Prostějově se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>