Parkování, parkování, parkování

O tom, že se něco v oblasti parkování v našem městě chystá, jsem psal už zde http://www.pavelbursa.cz/?p=1614 .

Ale od té doby prošlo 6 měsíců a zatím nic nového.

Možná jsem jen slyšel trávu růst či až moc věřil v té věci politikům v prohlášení ze dne 16.5.2011, že jde s tím kompletním pronájmem parkovacích míst firmě .A.S.A TS Prostějov jen o nouzové řešení … viz. konkrétně a černé na bílém je to uvedeno http://prostejovsky.denik.cz/zpravy_region/mestska-parkoviste-ziskala–do-pronajmu-asa-.html „Smlouva nebude trvat dlouho,“ nechal se slyšet starosta, který, společně s radními připravuje nové řešení obsluhy parkovišť. …

„Nabízí se zrušení pronájmu a určení správce,“ naznačila místostarostka Alena Rašková.

Inu, uběhlo 6 měsíců a stále nic.

Obrátil jsem se proto po 6 měsících od podání původního podnětu opět v té věci s opakovaným podáním na pana starostu, kde navrhuji našemu městskému úřadu několik bodů, jímž by se měl parkovací systém města řídit a jak by měl být spravován.

Inu – čas běží a peníze městu utíkají.

Koho problém parkování zajímá, může se seznámit s námětem v této věci v bodovém uvedení jednotlivých priorit například zde .

Původní námět ohledně Parkovacího systému města Prostějov ze dne 13.5.2011 podaný v této věci včetně jeho zdůvodnění a popsání základních principů najdete zde .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>