A opět začíná ping pong ohledně článku na městském webu o bezchybných radarech

Na předchozí mail směrem k radnici o tom, že článek je nepřesný (http://www.pavelbursa.cz/?p=2359 ) došla promtní odpověď:

Vážený pane Buršo, děkuji za Váš mail.

Problematika radarů se řeší už dlouhou dobu a zřejmě ještě nějakou dobu řešit bude. Vzhledem ke skutečnosti, že v řadě médií se spekulovalo o tom, zda nedocházelo při systému měření radary v Prostějově také k úniku osobních údajů, se však domnívám, že i tato dílčí informace je vhodná ke zveřejnění. Jakmile obdržíme stanovisko ministerstva dopravy k návrhu města na systém provozu radarů v Prostějově, určitě ho zveřejníme také.

Ještě jednou děkuji za informaci a zdravím, Jana Gáborová

Nu což, musel jsem reagovat, protože nedošlo k nápravě textu:

Díky, vím, je to o běhu na dlouhou trať, ale Vámi použitá věta daná do perexu článku je evidentně zkreslující a nepřesná…

A Itydenik to přebírá dále ještě více zkresleně (http://www.itydenik.cz/zpravodajstvi/zpravy/uoou-radary-merily-opravnene-a-v-souladu-se-zakonem) a PVnovinky tomu nasadily snad největší korunu ( http://pvnovinky.cz/radar/10694-mereni-rychlosti-stacionarnimi-radary-v-prostejove-bylo-v-poradku )!!!

Prostě tím nepřesným vyjádřením radnice jen matete lidi. Chyby tam v procesu měření prokazatelně byly a byly zásadní a UOOU nemá se zásadními výtkami provozu radarů vůbec nic společného. To s tím vyjádřením radnice je jakoby vám blbě zoperovali vřed v žaludku a nemocnice by na svoji obranu řekla, že nástroje byly řádně nabroušené a tedy že celá operace proběhla v pořádku.

mějte se hezky pavel burša

Příspěvek byl publikován v rubrice Dění v Prostějově se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>