A opět začíná ping pong ohledně článku na městském webu o bezchybných radarech II.

A jedeme z kopce.

Další reakce z města :

From: Gáborová Jana [Sent: Tuesday, April 17, 2012 4:40 PM

To: ing. Pavel Burša

Subject: RE: zavádějící článek ohledně stacionárních radarů

Ale já myslím, že titulek: „Měření rychlosti stacionárními radary v Prostějově bylo z hlediska ochrany osobních údajů v pořádku“ je poměrně jasný. Jakmile bude zřejmé, jak má město postupovat dál (odkup radarů, či jiná možnost neodporující současné legislativě), bude tento postup také zveřejněn. A může se pak pro srovnání poukázat, jak město měřilo dříve a jak nově (až ta situace konečně nastane).

Zdraví Jana Gáborová

a k tomu moje reakce upozorňující na to, že tato informace je medii výrazně zkreslována :

Paní Gáborová,

o titulek nejde. Jde o to, jak ti, co se v problematice neorientují a velice ji zjednodušují, si vyložili hned to, co je pod ním a pouští pak do internetového světa evidentně zkreslenou informaci o „bezproblémovosti“ měření stacionárními radary.

Nezaznělo totiž v tom článku to důležité, že na nápravě nalezených problémů od dohledu ministesrtva dopravy se nyní pracuje a že rozhodující je budoucí soulad nové metodiky s nově stanoveným postupem od ministerstva dopravy.

Možná by stačilo, kdyby město oslovilo ty 2 zmatené eziny a uvedlo informaci na správnou míru. Iprostějov (http://www.iprostejov.cz/cz/p/druha-kontrola-potvrdila-problem-neni-v-osobnich-datech/ ) informaci interpretoval správně a asi o tom ví více, než Itydenik a PVnovinky.

Pavel Burša

Příspěvek byl publikován v rubrice Dění v Prostějově se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>