Tak jsme snad definitivně umístili tržnici tam, odkud jsme ji chtěli odklonit

Celou anabázi jsme si mohli usnadnit, kdychom hned od počátku dali na názor veřejnosti a vzali v potaz i tu petici za zachování tržnice.

Po velekruhu všech těch různých návrhů umístění tržnice snad skončí tam, kde je teď http://www.prostejov.eu/cz/aktuality/budoucnost-trznice-kulturniho-centra.html .

Tutu myšlenku jsem také prosazoval už dávno a spíše jsem ji tlačil i tak, aby tam v té oblasti vznikla víceúčelová plocha ( co plocha, třeba nové náměstí) nejen pro trh.

To náměstí by mohlo sloužit i jako oddechová plocha umožńující využití například pro prostějovské hody ( kolotoče a atrakce, co třeba po letech pustit cirkus do středu města?) či další kulturní a společenské akce.

Více o návrhu bylo uvedeno zde http://www.pavelbursa.cz/?p=2495 .

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Dění v Prostějově se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>