„Blbý“ odpadkový koš II. aneb jak se dá nemluvit pravda

Psal jsem o tom v minulém příspěvku, jak nám správa města čajzla odpadkový koš před domem s odůvodněním, že se optimalizuje počet košů. Svádělo se to na výměnu košů z těch plechových na ty plastové , které jsou větší a tudíž že jich má být méně a mají být optimalizované.

Nastal problém – jak chcete argumentovat městu, že ke zrušení koše nedošlo při výměně, ale až daleko později a rozhodně se nijak koše nově mezi sebou letos neoptimalizovaly?

Nu což – stačí použít Google Mapy , použít aplikaci Street View a pravda se ukáže. Staré plechové koše byly vyměněny dávno , drahnou dobu byly i ty nové plastové využívány,tyto koše byly umístěny před každý vchod a jen se nyní nějaká hlava pomazaná za město prostě rozhodla na tom jednom koši ušetřit. A dala příkaz, aby koš, který byl dříve nainstalován a zaplacen, byl někým odinstalován. Ale rozhodně nedošlo k tomu z důvodu výměny košů, ale spíše z důvodu úřednické mašinerie.

 A období pořízení?

Příspěvek byl publikován v rubrice Dění v Prostějově a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>