Byznys se stacionárními radary se rozjíždí u nás i v Turnově

Pro ty idealisty, co věří, že Czech radar to celé s těmi radary dělá nezištně a pro bezpečnost provozu jen a pouze v rámci tzv. bezpečných měst, připojuji 2 odkazy na ekonomiku provozu radarů v Turnově.

P.S. a také si všimněte, jak mluvčí Czech radaru údaje o své ekonomice z toho byznysu v televizi zázračně obhajuje slovy o firemním know-how.

Takže zde je odkaz na televizi :

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/212411000100103/obsah/184334-kritika-mereni-rychlosti-v-turnove/

či zde http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/159094-soukrome-radary-v-turnove-pres-vsechnu-kritiku-zustavaji/

a zde odkaz na Idnes :

http://zpravy.idnes.cz/poctivi-ridici-plati-turnovu-za-radary-miliony-f50-/krimi.aspx?c=A121012_165706_liberec-zpravy_ddt

Proč se vlastně pořád bavím o ekonomice novodobého byznysu krytého zákony a nezájmem měst být zde více aktivní?

Protože i města se musí konečně naučit efektivně využívat svá práva daná zákony a výnosy z tohoto uplatněného práva by se měly vracet do výkonu veřejné správy.

Třeba i proto, aby nám přestupky prostě nevznikaly. Tady u toho byznysu Czech radaru je totiž skoro nulový zájem měst i Czech radaru na jakékoliv prevenci ( všimněte si, jak elegantně prolobovali přes poslance zrušení označení měřených míst – přitom to měla být dle zákona místa právě ta nebezpečná a policií ČR právě proto takto určená a měl by být zájem zde žádné přestupky nemít místo je pouze ex-post pokutovat).

Příspěvek byl publikován v rubrice Dění v Prostějově se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>