Tak je to venku – na kvalitní koupák nejsou peníze

Jen několika větami se dá okomentovat jeden nesplněný volební slib z poslední volební kampaně v rámci podpory sportu a kvality života v Prostějově http://www.vecernikpv.cz/co-se-stalo/ze-zivota-mesta/2759-na-koupaliste-za-kosteleckou-nejsou-penize .

Kdyby naše město totiž nemuselo z dosud stále nevyjasněné změny názoru, na základě tzv. interních analýz, které jsou tak interní, že si nikdo nevzpomíná, kdo je dělal, kdo je oponoval a kdo je schvaloval, až z nich zbylo pouhé kostatování v jedné nevypověditelné  smlouvě …“Po dokončení výběrového řízení se však Město na základě interních analýz rozhodlo realizovat výstavbu Kulturního centra samostatně a ve vlastní režii“ , stavět nový Společenský dům a muselo do toho dávat cca 90-100 mil. Kč ze svého a naproti tomu dříve nekompromisně trvalo na předtím vysoutěžené nabídce firmy Manthellan, která měla stavět Společenský dům v rámci stavby Obchodního centra, na nový kvalitní 50 m koupák pro formát bývalého okresního města by peníze určitě byly.

Takto z toho mají radost pouze ti tenisté, kterým zbydou kurty. A všichni ostatní utřou nos – v Prostějově není si kde pořádně zaplavat a lidi jezdí utrácet peníze za plavání do Olomouce či do Vyškova, další roky nebudou na nic podstatného ve městě zdroje, protože je sežere stavba nového Společenského domu, protože tak přeci stanovily ty tak interní analýzy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dění v Prostějově se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>