Budiž čest jeho památce …

Dne 19.6.2013 ve věku pouhých nedožitých 7 let přestala smrtí v podobě fůze existovat městská společnost MI PRO STAV s.r.o , která lidem za městské peníze postavila prostějovský aquapark.

Bohužel se ukázalo natvrdo na číslech a rozsudcích Nejvyššího soudu, že zvolený model jak jeho výstavby ( známý malér s ÚOHS http://www.uohs.cz/cs/verejne-zakazky/aktuality-z-verejnych-zakazek/709-pulmilionova-pokuta-byla-opet-prostejovu-potvrzena.html), tak jeho provozování ( rok za rokem končilo jeho hospodaření v hluboké provozní ztrátě – jen za 6 let v rozmezí let 2006 – 2011 to činilo neuvěřitelných 67.302,- tis. Kč !!! a navíc jen za rok 2012 pak aquapark realizoval ztrátu 10.184,- tis. Kč!!! , celkem tedy 77.486,- tis. Kč !!! :( ) , nebyl zvolen šťastně.

Více slov netřeba – budiž mu tedy země lehká…

A všem politikům slibujících lidem bezostyšně „chléb a hry“ navěky doporučuji to brát jak velice trpké ponaučení, že každá zábava něco stojí a že neohlídání věci ve fáze přípravy pak stojí moc a moc a moc peněz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dění v Prostějově a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>