Podněty …

Jako uživatel sdělení o tom, co se děje na městském webu mi občas přijdou divné takové upoutávky na něco , co je prý na webu nové …

Podněty – Nová

Zvědavý tam jdu a zjistím, že se opět na webu jen testuje za živého provozu. :)

Nepochopím, proč testy funkcionality neběží někde na záloze a proč se to tam oficiální web nedá až po řádném otestování, pak to totiž vypadá v sekci Podněty takto:

podněty

 

a uvnitř takto:

podněty2

Příspěvek byl publikován v rubrice Dění v Prostějově a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Podněty …

  1. Pánové a dámy na radnici si asi konečně všimli projektu pana Bednáře z Českého Krumlova, který už před lety uvedl do provozu Národní databázi občanských podnětů (NDOP, http://www.podnety.cz ). Kdysi jsem se tuto databázi pokoušel naší radnici nabídnout, ale bylo mi řečeno, že podnět musí přijít oficiální cestou přes podatelnu, nějaké databáze je prý nezajímají. No a teď najednou vytvářejí cosi jako databázi vlastní. Zbytečně si s tím hrají, když už něco podobného existuje. Zřejmě nám chtějí ukázat, jací jsou to kabrňáci, když ukradnou cizí nápad a udělají si to po svém. Nejspíš zas někde potečou nějaké prachy, což by při použití NDOP nehrozilo, protože občanské sdružení Podněty.cz svoje služby nabízí zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>