Soutěž o logo města Prostějov

Bylo k tomu něco zveřejněno zde http://vecernikpv.cz/co-se-stalo/ze-zivota-mesta/4064-o-novem-logu-mesta-se-rozhodne-koncem-rijna .

Těžko lidem na radnici pořád vysvětlovat, že „klik nerovná se člověk“ a že údaj „1668 lidí“ je mylný. Anketa umožňovala opakované hlasování a řídit jejím výsledky je prostě mylné. A zásadně – není názor získán na reprezentativním vzorku občanů a skutečně navržené řešení mající vliv na prezentaci města není optimální.

A pokud se mají důležité věci na městě rozhodovat tím, že je nemají dělat odborníci !!! a vizuální prezentace města „okresního města“ tam patří, ale široká veřejnost, tak zde mám několik návrhů, jak se nadále v budoucnu řídit na městě internetovým hlasováním.

Např. jaký plat mají mít uvolnění členové rady města, dále mohli bychom si nechat od veřejnosti nakreslit nový Společenský dům a mohli jsme ušetřit 200 tis. Kč a koneckonců jsme mohli část oprav radnice nechat na vymalování také od nějakých zájemců, kteří by to udělali levněji, než odborníci.

P.S. Pokud to měla být skutečná anketa o nejlepší logo města a mělo to být o skutečné volbě lidí, chyběla jí drobnost a to šestá otázka:“ Nelíbí se mi ani jedna volba z 5.výše uvedených“ a pro tu bych osobně hlasoval.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dění v Prostějově se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>