KASC – tak nám uběhlo 5 let od zveřejnění Záměru na zástavbu té oblasti

Dnes 4.11.2013 uplyne doba pěti let od schválení Záměru, jak nakládat s touto oblastí města. Co mělo být a jak řešeno upravovalo dosud platné rozhodnutí zastupitelstva  http://pavelbursa.cz/zamer_2008.pdf obsahující jedno setsakra důležité úsloví „za dodržení podmínek uvedených v příloze materiálu“ , kterou najdete zde http://pavelbursa.cz/puvodni%20zamer%20mesta.pdf a jako takové bylo ohlášeno na úřední desce města.

Těžko stále hodnotit pětiletý vývoj v této věci.

Dávám to sem jen tak na připomenutí, neboť „…a  léta běží, Vážení“ s tím, že čím více běží čas, tím více se ukazuje, že jsme jako město Prostějov po kotníky či po kolena zabředli do nejasností, neurčitostí, nejednoznačností a dalších různých NE, které původní záměr města staví do kouta a tím ho o to více činí nerealizovatelným podle původní ideje řešení.

Věnoval jsem této skutečnosti od roku 2009 řadu článků v rubrice KASCentrum, kde je zmapována naše situace, kdy jako město různě uhýbáme či odkláníme se od původní vůle zastupitelstva tu oblast města nějak moderně řešit.

Nu což 5x škoda, že jsme nepokročili dávno dále.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>