PF 2014

Vážení přátelé,
do roku 2014 Vám a všem blízkým přeji hodně zdraví, chuti do života a víry v to, že dobrá věc se vždy podaří… i když to někdy dá setsakra práci :-)
 
Rok 2014 bude dobou pětadvaceti let od událostí přelomového roku 1989. Řada z Vás si pamatuje, jak se před těmi lety ozývalo „nejsme jako oni“. Čas oponou trhnul a nyní z výsledků letošních voleb opět tato výzva rezonuje. Ale už ne jako výzva proti establishmentu roku 1989, ale establishmentu stran současných, které se nějak zapouzdřily a přestaly soucítit s přáním svých dřívějších voličů.
Bude potřeba to volání po změně vzít na vědomí a mít u toho vždy na paměti, že osobní prospěch nesmí být v konfliktu s prospěchem společnosti.
Ano skutečně, časy se mění,  http://www.youtube.com/watch?v=g_7pvZEBz3Y  ,
za našich mladých let byl svět jakýsi lepší, neboť novému nechceme či neumíme porozumět, že je lehké tak krásně paušalizovat a přenášet svoji odpovědnost na jiné http://www.youtube.com/watch?v=tatowcFN9HU ,
že někdy z toho všeho na člověka lehne tíseň a to je pak lehké podlehnout apatii http://www.youtube.com/watch?v=CaXlEu3N3Zg .
Nu což, pak se postavme na nohy, otočme hlavu ke slunci a dejme si třeba práci zjistit, „jak dělá liška“ http://www.youtube.com/watch?v=SaeOQJaf1Uw .
všechny zdraví Ing. Pavel Burša
Příspěvek byl publikován v rubrice Dění v Prostějově a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>