Setkání vedení města s občany – Tylova

Něco k tomu setkání najdete zde http://pvnovinky.cz/beseda/19505-vedeni-mesta-hralo-presilovku a ačkoliv skutečně šlo o přesilovku, ale vedenou korektně :) , byla zde možnost předat vedení města několik připomínek, námětů či přání.

Je škoda, že někde v matrixu nastala chyba a že nikdo z vedení města nepřipomenul lidem to setkání ( třeba 1x rozhlasem) , ale už se stalo. Prostě spoléhat se pouze na to, že všichni lidi čtou radničky a budou si z jednoho článečku pamatovat termín setkání, se neukázalo jako plně šťastné.

K věci : probírala se rekostrukce ulice Tylovy, nějaké poznatky k tomu, pak obligátní parkování na sídlišti – zejména u RGaZŠ třeba o víkendech, dovoz dětí před školu -parkovací záliv, oprava chodníků, zabezpečení sběrného hnízda na odpady, aby nebylo tak ošklivé až třeba po jeden drobný bod zejména pro sportující děti a rodiče, jako je včasná reakce vedení města na to, aby v době propuknutého jara tomu odpovídalo i otevření školního hřiště pro veřejnost podstatně dříve, než jím avizovaný datum 14.4.2014.

14032014

Příspěvek byl publikován v rubrice Dění v Prostějově a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>