Něco málo o autorovi webu

 Ahoj lidičky, všechny Vás zdravím :-). Jsem rád, že jste sem zabloudili a přeji hezké počteníčko. Jmenuji se Pavel Burša, žiji a pracuji v Prostějově.

Profesí jsem daňový poradce (od jara 1998, mé ev.č. je 0002769) a živí mne tedy účetnictví a daně a poradenství (www.cakonsult.cz). Soukromně podnikám od roku 1993, což už také mimojiné znamená, že se snažím už 20 let nebýt v žádném případě závislý na státu :).

Věnuji se jak podnikání, tak se zajímám i o věci kolem sebe. Specializuji se na otázku transparentnosti veřejné správy, sdílení informací zejména v rámci města směrem k občanům a i toho, co v určitou dobu považuji za zajímavé a hodné zřetele.

V letech 2002 – 2006 jsem byl členem Komise rady města Prostějova Zdravého města a agendy 21 a byl jsem členem  Komise rady města pro informační technologie. Od roku 2010 jsem členem finančního výboru zastupitelstva města Prostějov.

Politická angažovanost: od roku 2007 jsem členem místního sdružení ODS Prostějov.

Občanské aktivity: předseda dozorčí rady neziskové organizace P-centrum www.p-centrum.cz , která v Olomouci poskytuje služby z oblastí prevence, péče o rodinu s dětmi, poradenství, léčby a doléčování závislostí.

Jsem zakládající člen Sociálního družstva Stabilita Olomouc.

—————————————————————————————————–

Tyto stránky obsahově navazují na starý web, který najdete případně zde http://www.pavelbursa.cz/old.htm . Nebudu z nich vše vytahovat do nové struktury, neboť : a) něco už stejně není aktuální , b) kdo informaci chce najít, ten si ji najde i ve starých html stránkách.